Nahrávám...

Krizové kapky pro zvířata (Rescura) - Bachovy květové esence 10 ml

SKU
Krizová esence pro zvířata - Bachovy květové esence 10 ml1
Special Price 250,00 Kč Běžné ceny 332,00 Kč
-
+
Přehled
Krizové kapky pro zvířata (Rescura) 10 ml Bez alkoholu

Krizová esence pro domácí i divoká zvířata. V situaci, která vyžaduje okamžitý zásah, ale i preventivně při očekávané nepříjemnosti či operaci.Bachovky pro zvirata. Doplněk stravy. Dr. Bach Krizové kapky pro zvířata Rescue Pets určitě využijete v mnoha náročných situacích a značně uleví jak vám, tak především vašim zvířecím miláčkům.

Na začátku terapie by měly být Bachovy květy podávány 3x denně. Příslušné množství kapek nebo kuliček závisí na velikosti psa:

Malí psi 4 kapky / 3 globule

Střední psi 6 kapek / 6-9 kuliček

Velcí psi 8-10 kapek / 9-12 kuliček

ORIGINÁLNÍ BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE jsou vyráběné anglickou homeopatickou firmou Nelsons, se kterou už Dr. Bach za svého života spolupracoval a zásoboval ji svými mateřskými tinkturami. Firma Nelsons, která vlastní oficiální licenci na plnění a distribuování mateřských tinktur Originálních květových esencí Dr. Bacha, vyrábí ročně miliony lahviček, které se vyvážejí dál do více než 70 zemí světa.

Bachovy essence, bachova květová terapie Originální bachovy esence, Bachovy květové esence, Rescue spray rescue 20ml, Krizová esence noční, Krizová esence - Bachovky, Rescue krem, gel, RESCUE REMEDY Krizová esence, Rescue spray noc, den
Více informací
Dodání 3-5 dní