Způsoby platby

Nahrávám...

Ing. Zdenek HÁJEK

Fio banka pobočka Písek
Směrové číslo banky je 2010
Číslo účtu: 2001128726
IBAN: CZ3720100000002001128726
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Platba předem  na účet, PayPal, kreditní kartou či na dobírku. Vyhrazujeme si právo v některých případech způsob platby změnit či vyloučit.
  
Platba předem na účet
Při zadání platby předem obdržíte bezprostředně po zaslání objednávky potvrzení emailem, kde naleznete potřebné údaje pro úhradu na konto.
Objednané zboží vám zasíláme po přijetí platby na náš účet. Platba musí být provedena do sedmi pracovních dnů s uvedením vašeho jména a čísla objednávky. Pokud  do této doby nebude platba provedena, objednávku automaticky zrušíme.
Prosíme, berte v úvahu, že převod trvá jeden až tři pracovní dny. Jeden den si poté vyhrazujeme na zpracování objednávky.
 
PayPal
Platba přes PayPal je určena zákazníkům, kteří chtějí svoji objednávku vyřídit rychle a bez průtahů. Prosím, převeďte peníze na naše konto PayPal.  Platba je převedena ve velmi krátkém čase. Po připsání platby je zboží odesláno. Při platbě nezapomeňte uvést číslo objednávky a jméno.

Platba kreditní kartou
Autorizujete a povolujete platbu kreditní kartou. Částku objednávky zadáváte a platíte přes naše bankovní peněžní služby.

Zaslání s platbou na dobírku
Zboží platíte přímo při jeho převzetí. Cena poštovného a dobírečného souhrnem činí celkem 126,- Kč. Možnost objednání na dobírku pouze do 1500,- Kč